۱۳۸۸ دی ۲۲, سه‌شنبه

استاد مسعود علی محمدی: جدیدترین قربانی مزدوران حزب الله

از هنگام پیدایش جمهوری اسلامی در سی و یک سال پیش، ترور سازمان یافته در قالب اعدام های دسته جمعی توسط این رژیم آغاز می‏شود. صدها تن از بهترین افسران و فرماندهان باتجربه و تحصیل کرده، به جرم‏های واهی به جوخه‏های تیرباران سپرده می‏شوند.


برای اسلام‏پرستان تشنه قدرت، خون و خونریزی تمامی ندارد. آنها به مخالفان و دگراندیشان، القابی که عمدتن به زبان عربی هستند انگ زده و سپس از دم تیغ اعدام می‏گذراندند. برای حکومت دینی که مشروعیت خود را نه از رای مردم بلکه از الله می‏داند، چسباندن واژه‏های زبان بیگانه (عربی) و موهوم و خیالی و بدون پشتوانه همچون معاند، منافق، محارب و ... به این مخالفان کاری بسیار ساده است. در یک دادگاه فرمایشی، یک آخوند روضه‏خوان سابق و حاکم شرع فعلی، به راحتی یک جوان دگراندیش را بدون داشتن وکیل و هیئت منصفه، محارب با خدا اعلام و سپس حکم اعدامش را امضا می‏کند.جمهوری اسلامی که همواره خود را قربانی تروریسم معرفی می‏کند، از این حقیقت غافل است که خود بانی بزرگترین ترورهای سازمان‏یافته و نیافته در جهان است. قتل‏عام معترضان در سالهای دهه 60، قتل‏عام زندانیان سیاسی در شهریور 67، کشتار هدایت شده و سازمان‏یافته به نام قتل‏های زنجیره‏ای از سال 67 که تاکنون نیز ادامه دارد، از این جمله است. این رژیم، نه تنها عملیاتهای تروریستی مهم و تاریخی همچون انفجار آمیا، انفجار خوابگاه نظامیان آمریکایی و فرانسوی در لبنان، بمب‏گذاری و ترور در رستورانها و اماکن غیرنظامی اسرائیل را محکوم نکرده است، بلکه مظنون اصلی در هدایت و سازماندهی چنین افکاری و عملیاتهایی به شمار می‏رود.

اگر امروز دکتر علی محمدی ترور می‏شود، این پیامی است آشکار به اساتیدی که از جنبش سبز یا جنبش معترضان حمایت کرده‏اند و اگر دیروز خواهر زاده میرحسین موسوی توسط یک سازمان اطلاعاتی - نظامی رژیم جمهوری اسلامی ترور می‏شود، این پیامی است آشکار به سران فرضی جنبش معترض همچون میرحسین موسوی و مهدی کروبی و هاشمی رفسنجانی. اما سازمانهای مخوف اطلاعاتی - نظامی جمهوری اسلامی با سازماندهی چنین ترورهایی، خوراک خوبی برای رسانه‏های سراسر دروغ‏پرداز داخلی خود فراهم می‏آورند و ترور یک استاد معمولی فیزیک دانشگاه تهران را به موساد و MI6 و سیا نسبت می‏دهند؛ اما هیچگاه نمی‏گویند ترور یک استاد فیزیک، به چه کار موساد یا MI6 می‏آید؟ بلاشک، دستگاههای سراسر دروغ‏پرداز حامی رژیم اسلامی، این روزها خواهند کوشید تا ترور چند دانشمند هسته‏ای عرب در دهه 60 و 70 میلادی را که به طور مستقیم درگیر ساخت بمب اتم برای کشورهای متبوع خود بودند و توسط موساد ترور شده‏اند، مشابه این ترور قلمداد کند.

اگر در سال 1367 که مرحوم دکتر کاظم سامی، به قتل رسید، امثال کروبی، موسوی و هاشمی رفسنجانی پیگیر این ترور و ترورهای بی‏شمار بعد از آن در داخل و خارج از کشور می‏بودند، امروزه دست کم شاهد این همه قتل و کشتار و بی‏رحمی سازمان‏یافته در حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری نبودیم.

عکسهای خبرگزاری فارس از صحنه انفجار در قیطریه که به کشته شدن مسعود علی محمدی استاد دانشگاه تهران معرفی شده است عکسی از تروریست معروف « ابوناصر » دستیار « حسین منیف اشمر » دیده می‏شود. این دو تن از اعضای ارشد گروهک حزب الله لبنان در تهران هستند که در جریان سرکوب بی رحمانه ی مردم بی دفاع تهران، بارها و بارها دیده شده‏اند. جالب اینکه صحنه‏های این انفجار بسیار شبیه به انفجارهای جنوب لبنان است که بارها و بارها توسط این گروهک ترتیب یافته‏اند.

مجرم اصلی همواره در صحنه جنایت حاضر می شود

بی شک، تاریخ پر فراز و نشیب ایران در آینده‏ای نه چندان دور، به خوبی عاملان قتل هزاران دگراندیش، سیاستمدار، نظامی، روزنامه نگار، نویسنده، دانشجو، و ... را برملا خواهد کرد. خشم و عذاب الهی نزدیک است و برای سیه‏روزان، بخششی در کار نیست.

هیچ نظری موجود نیست: